Hakkımızda

Demo Image

HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan Niltur Seyahat Acentesi, en temel hedefi olan “müşteri memnuniyeti” ilkesinden hareketle gelişmeyeve büyümeye devam etmektedir.
Sunduğu hizmetler ve sorumluluk bilinciyle güvenilir bir turizm firması olarak sektördeki yerini alan Niltur, müşterilerinin öncelikli tercih sebebi olma yolunda önemli adımlar atmıştır.
İstanbul ve Bursa ofisleriyle hizmet sahasını genişleten Niltur, IATA (Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) üyesi olarak dünyanın seçkin ve sayılı acenteleri arasına girmiştir.
TÜRSAB, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Kültür - Turizm Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile sözleşme imzalayan Niltur, kendi adına umre ve hac seyahati düzenleme yetkisi almıştır.
Tüm kategorilerde Hac ve Umre Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar, Kültür Turları, Otel Rezervasyonları, Uçak Bileti ve Vize hizmetleri sunan Niltur Seyahat Acentesi, sektöründe marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Nitelikli iş gücümüz, hizmet anlayışımız ve kalitemizle sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.

Dürüstlük üzerine kurulu şirket politikamızdan ödün vermeden, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden, eleştiriye açık, sunduğu hizmetle tercih edilen, güvenilir bir turizm firması olmak.

Müşteri memnuniyetinin temelini oluşturan çalışan memnuniyetini sağlamak ve sürekli kılmak.

Müşteri beklentilerinin üstünde bir hizmet standardına ulaşmak ve sektörde marka olmak.